menusearch
armenpolymer.com

مستربچ اصلاح کننده ضربه

(3)
(0)
مستربچ اصلاح کننده ضربه

مستربچ اصلاح کننده ضربه (impact modifier) چیست؟

مستربچ اصلاح کننده ضربه که به مستربچ بهبود دهنده ضربه هم شناخته شده است. مستربچ اصلاح کننده ضربه مقاوم ساز در برابر تنش ضربه های محیطی به کارمی روند. در شرکت آرمن پلیمر با دارا بودن کادر متخصص در زمینه پلیمر و در اختیار داشتن تجهیزات آزمایشگاهی قادر به تولید گرید های متنوعی از این محصول کاملا سفارشی و مطابق با نظر مشتری است. مستربچ اصلاح کننده ضربه جهت بهبود مقاومت به ضربه محصولات می‌گردد همچنین مستربچ اصلاح کننده ضربه حاوی مواد معدنی در ابعاد نانو به منظور افزایش استحکام، سفتی (modulas) و همچنین مقاومت در برابر پیشرفت ترک به کار می‌رود. در این شرکت با ترکیب افزودنی مختلف از پلیمر ها و مواد معدنی و بهینه سازی در طراحی مواد جدید با گریدهای متنوعی از اصلاح کننده های ضربه بخصوص در مواردی که از پلیمرهایی با افت خواص و یا ضایعات در ساخت محصولات استفاده می‌شود تولید می‌شوند. با مصرف 5-1 درصد از این افزودنی افزایش چشمگیری در مقاومت ضربه ای محصولات خواهیم شد.

بطور کلی مستربچ اصلاح کننده ضربه به ترکیبات مختلف پلاستیک برای بهبود طول عمر و سختی رزین افزوده می‌شود. مقاومت و استحکام در برابر ضربه به عنوان توانایی یک ماده برای تحمل بار ناگهانی قلمداد می‌شود.

مستربچ اصلاح کننده شکنندگی ذاتی و شکنندگی در دمای زیر صفر مواد را اصلاح می‌کند و از انتشار ترک ها جلوگیری می‌کند. زمانی که اصلاح کننده ضربه مصرف می‌شود طراح فرمولاسیون باید تعادل مقاومت در برابر ضربه٬ سختی٬ جریان٬ سختی در دمای پایین٬ عدم فرسایش در مقابل هوا٬پایداری حرارتی و قیمت را در نظر بگیرد.

 

مزایای استفاده از مستربچ اصلاح کننده ضربه (impact modifier)

  • افزایش مقاومت ضربه ای محصول بخصوص در ورق هایی با ضخامت کم

  • جلوگیری از پیشرفت ترک در محصول

  • جلوگیری از دفرمه شدن محصول

  • دوام و عمر بیشتر محصول بخصوص در محصولاتی که از مواد کربنات کلسیم استفاده می‌شود

  • کاهش ضایعات در حین تولید

کاربرد استفاده ازمستربچ اصلاح کننده ضربه (impact modifier)

فراگیری تمام مصنوعات پلاستیکی بخصوص زمانی که ضخامت محصول تولید شده زیر یک میکرون است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات با شماره های مندرج در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

09173810795

(مهندس میرزایی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با ما بر روی هر کدام از اکانت های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.