menusearch
armenpolymer.com

مستربچ ضد قارچ

(6)
(0)
مستربچ ضد قارچ

مستربچ ضد قارچ (Anti Fungal) چیست

مستربچ افزودنی ضد قارچ (Anti Fungal) حاوی نانو ذرات بایوسید (کشنده میکرو ارگانیسم) با ترکیبات جدید بر پایه نانو ذرات اکسید فلزی می‌باشند که به خوبی در شرایط خاصی فرآیند شده اند و در حین فرآیند به خوبی با مواد اولیه ممزوج شده و در شرایط مختلف محیطی مانند رطوبت خشکی و فضای تاریک عملکرد خود را به خوبی حفظ می‌کنند. مستربچ ضد قارچ با نام هایی مانند مستربچ ضد کپک و مستربچ ضد میکروب نیز شناخته می‌شود. مستربچ ضد قارچ در طی فرآیند اکستروژن در ماتریس پلیمر گنجانیده می‌شود. پس از اکستروژن مواد افزودنی به سطح پلیمر مهاجرت می‌کنند ،تا جایی که مواد افزودنی باعث افزایش کشش سطح پلیمر می‌شوند. مقدار کمی از افزودنی ضد قارچ در قطرات آب حل می‌شود و تنش سطحی آب را کاهش می‌دهد. با توجه به اثرات زیان آور رشد قارچ ها در محصولاتی نظیر مخازن آب، سیلوهای ذخیره سازی حبوبات بروی شکل ظاهر، طعم ،بو و مزه و ایجاد مسمومیت باعث شده روند جهان به سمت استفاده از مستربچ مهندسی از قبیل مستربچ افزودنی ضد قارچ (Anti Fungal) برود شرکت آرمن پلیمر آمادگی ارائه مستربچ افزودنی ضد قارچ  (Anti Fungal) را به مشتریان عزیز در صنایع مربوطه را اعلام می‌دارد.

 مزایای مستربچ ضد قارچ (Anti Fungal)

جلوگیری از شکل گیری میروارگانیسم ها بخصوص قارچ

کاربرد مستربچ ضد قارچ (Anti Fungal)

  • محصولات بسته بندی مواد غذای

  • مخازن پلی اتیلن دورانی

  • فیلم های گلخانه ای 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات با شماره های مندرج در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

09173810795

(مهندس میرزایی)

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
سید حسین اخوان طباطبائی
چهارشنبه سی ام آذر ۰۱
پاسخ
()
()
باسلام ما توليد کننده استرچ ۱۰'۱۲ ميکرون براي مصرف بسته بندي گوشت و مرغ هستيم. براي ضد کپک و ضد قارچ زدگي محصول مان نياز به مستريو مربوطه داريم خواهشمندم اطلاعات، در صد کاربرد آن در مواد اوليه (lldpe ) و قيمت را برايم ارسال فرماييد .
پاسخ مدیر سایت
سلام وقتتون بخیر درصد استفاده با آزمون و خطا بدست میاد در زمان تست کاربرد مستربچ ضد قارچ در بسته بندی ماندگاری طول عمر مواد غذایی است.
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با ما بر روی هر کدام از اکانت های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.