menusearch
armenpolymer.com

مزایای استفاده از مستربچ سفید

۱۳۹۹/۱۲/۹ شنبه
(4)
(0)

مزایای استفاده از مستربچ سفید

مزایای استفاده از مستربچ سفید

مستربچ سفید چیست؟

 مستربچ سفید حاوی دی اکسید تیتانیوم با کیفیت بالا هستند. نوع دی اکسید تیتانیوم استفاده شده در هر یک محصول متناسب با نیاز‌‌‌‌های برنامه مورد نظر انتخاب شده است.

برخی از محصولات همچنین حاوی کربنات کلسیم میکرونیزه با سفیدی استثنایی، خلوص شیمیایی هستند سایشی کم، که به عنوان یک ماده ضد انسداد برای فیلم عمل می‌کند. زمان خنک کننده را کاهش می‌دهد، سفتی را افزایش می‌دهد و هزینه استفاده را کاهش می‌دهد.
مستربچ سفید در سطح پیشرفته ترین خطوط تولید پردازش می‌شوند و هر قسمت تحت آزمایش قرار می‌گیرد.

ما محدودیت‌‌‌‌های تحمل سختی را برای هر پارامتر تعیین کرده ایم، الزامات مورد نیاز برای هر استفاده نهایی را مطالعه کرده ایم. مولفه‌‌‌‌های کنترل شده شامل محتوای رنگدانه ها، رنگ، کیفیت پراکندگی، میزان رطوبت و اندازه و کیفیت گلوله است.

 

مستربچ سفید

 

مزایای مستربچ سفید White masterbatch

 

ترکیب و سازگاری رنگ

با استفاده از مستربچ سفید می‌توان سازگاری ترکیب توسط فیدر‌‌‌‌های دوز اندازه گیری با حداکثر تحمل انحراف تضمین شود. دی اکسید تیتانیوم و کربنات کلسیم در آزمایشگاه کنترل می‌شود، یعنی مقدار مشخص از مستربچ در معرض تجزیه در اثر حرارت قرار می‌گیرد و درصد محتوای هر ماده محاسبه می‌شود.

کیفیت عالی پراکندگی رنگدانه ها در مستربچ سفید

کیفیت پراکندگی در مستربچ سفید احتمالاً مهمترین پارامترها ی اصلی است، زیرا قدرت رنگ را تعیین می‌کند از رنگدانه ها به دست می آید. همچنین، کیفیت پراکندگی بهتر باعث کاهش زمان تولید کاربران می‌شود.


تجهیزات برای تمیز کردن یا تعویض فیلتر در مستربچ سفید

کیفیت پراکندگی رنگدانه با قابلیت ترکیب عالی اکسترودر‌‌‌‌های مداوم اطمینان حاصل می‌شود.
فیلتراسیون مذاب که ذرات بیش از حد و مواد خارجی را در خود نگه می‌دارد.
کیفیت پراکندگی در آزمایشگاه یا با ارزیابی نوری فیلم دمیده یا با آزمایش مقدار فشار فیلتر کنترل می‌شود.


رطوبت کم در مستربچ سفید

وجود مواد فرار، در بیشتر موارد رطوبت، می‌تواند مشکلات تولید ایجاد کند و / یا می‌تواند کیفیت را تحت تأثیر قرار دهد از محصول نهایی.
محتوای فرار بسیار کمی توسط تجهیزات خشک کردن که در آن گلوله ها پردازش می‌شوند، قبل از انتقال به واحد‌‌‌‌های ذخیره سازی و کیسه، اطمینان حاصل می‌شود. میزان رطوبت توسط آزمایشگاه کنترل می‌شود.

محدوده و کاربرد‌‌‌‌های محصول در مستربچ سفید

همانطور که در محصول (مستربچ سفید) ارائه شده محدوده استاندارد گسترده ای در حامل‌‌‌‌های PE، PP، PS، PVC-P و Universal موجود است محدوده استاندارد طیف گسترده ای از برنامه ها از جمله اکستروژن، فیلم دمیده ضربه را پوشش می‌دهد
و قالب گیری تزریقی محصولات ساخته شده را می‌توان در صورت درخواست فرمول بندی کرد.

از کاربرد مستربچ سفید استفاده در محصولات کشاورزی است

​​مالچ (پوشش خاک)، برزنت‌‌‌‌های کشاورزی و لوله‌‌‌‌های آبیاری


Raffia از کاربر مستربچ سفید است

گونی برای خوراک دام، شکر، آرد گندم، رافیا و کاربرد‌‌‌‌های آن در کشت پلاستیک

 

بسته بندی محصولات از دیگر کاربرد‌‌‌‌های مستربچ سفید است

مواد منفجره، تزریق شده، ورقه ها، فیلم‌‌‌‌های مسطح و ضربه ای، ورق (ترموفرم) نیز برای تماس مستقیم با غذا با تأکید بر غذا‌‌‌‌های لبنی و چرب

کفش زیره و پتو EVA کاربرد دیگر مستربچ سفیداست

استفاده مستربچ سفید در قطعات خودرو

قطعات فنی تولید شده در پلیمر‌‌‌‌های مهندسی (پلی آمیدها، پلی استرها، POM و غیره)

 

صنعت الکترونیک الکترونیکی از دیگر کاربردهتی مستربچ سفید است

ماشین لباسشویی، مخلوط کن، میکسر، جاروبرقی، دستگاه قهوه، نوت بوک، دی وی دی، تلویزیون و ...

 

کاربرد مستربچ سفید در صنعت نساجی و الیاف

تک رشته ای و چند رشته ای

 

استفاده مستربچ سفید در ساخت و ساز

ژئوممبران، کانال، سیم و کابل، پروفیل، شاخه، شیلنگ، اتصالات، مخازن آب و لوله‌‌‌‌های راه راه

 

برای افزایش ویژگی‌‌‌‌های مورد نیاز برنامه شما، ما می‌توانیم یک مجموعه اصلی چند جزئی را تولید کنیم که شامل کمک‌‌‌‌های عملکردی و پردازشی مانند ضد استاتیک، پایداری اشعه ماورا بنفش و موارد دیگر است.

با توجه به تقاضای روزافزون برای سفیدپوشان مقرون به صرفه، ما Simply White را تولید کرده ایم، محدوده ای که دقت رنگ و قدرت پوشش عالی را ارائه می‌دهد. این محدوده حتی می‌تواند بر بسیاری از مشکلات پردازش مرتبط با سایش پیچ و بشکه غلبه کند

ما همچنین می‌توانیم مواد افزودنی افزایش دهنده عملکرد، از جمله ضد استاتیک و ضد باکتری را در فرمول Simply White قرار دهیم. برای آرامش خاطر و اطمینان کامل از کیفیت، Simply White کاملاً منطبق با REACH و مناسب برای بسیاری از کاربردها است.

مستربچ سفید مورد استفاده در برنامه‌‌‌‌های پلاستیکی یکی از مواردی است که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مستربچ سفید White masterbatch روشنایی محصول نهایی را فراهم می‌کند. از انواع مواد شیمیایی مانند دی اکسید تیتانیوم، اکسید آنتیموان، اکسید روی و سولفید روی برای تهیه این خواص در پلاستیک استفاده می‌شود. برخی از دلایل اصلی استفاده از دی اکسید تیتانیوم به دلیل خاصیت خاص آن از جمله اندازه ذرات متوسط ​​(19/0 تا 22/0 میکرون)، ضریب شکست بالا و ...

طیف وسیعی از مستربچ‌‌‌‌های سفید ما بر اساس دی اکسید تیتانیوم با کیفیت برتر است. دی اکسید تیتانیوم که ما از آن استفاده می‌کنیم بر اساس خواص عالی آن مانند ته رنگ، رنگ و مقاومت در برابر مات شدن و رنگ آمیزی انتخاب می‌شود. این یک سطح تصفیه منحصر به فرد است که پراکندگی خوبی در پلاستیک ها ایجاد می‌کند و هیچ تاثیری بر خصوصیات رئولوژیکی یک پلیمر ندارد. در صورت پراکندگی دی اکسید تیتانیوم در پلاستیک، ممکن است منجر به عدم استفاده کافی از رنگدانه و از بین رفتن خصوصیات نوری و مکانیکی شود.
مستربچ سفید ما حاوی مواد افزودنی ویژه ای هستند که باعث می‌شود رزین با رنگدانه تیتانیوم سازگار باشد. همچنین باعث جاری شدن رزین می‌شود تا به درستی پراکنده شود. ما این مستربچ ها را در انواع مختلف عرضه می‌کنیم که بستگی به درصد

دی اکسید تیتانیوم دارد. همچنین به استفاده نهایی و تکنیک‌‌‌‌های پردازش بستگی دارد. ما مستربچ‌‌‌‌های سفیدی را تشکیل می‌دهیم که حاوی حداکثر 70 درصد دی اکسید تیتانیوم در‌ آنها هستند.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر